Dette er resultater fra Örebrocupen Innebandy 2022. Se de siste resultatene fra Örebrocupen Innebandy 2023 her.

Siste resultat

Örebrocupen Innebandy 2022 begynner
Slutt
8/4
9/4
10/4

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
10040408 søn. 10/04 15:40 søn. 10/04 Adolfsbergsskolan P10 Slutspel A Finale Täby FC Västra 1 - 10 Hultsberg IBF vit  
10042008 søn. 10/04 15:40 søn. 10/04 Tybblelundshallen P10 Slutspel B Finale Lillån IBK Vit 5 - 4 Hultsberg IBF svart  
10040309 søn. 10/04 15:40 søn. 10/04 Idrottshuset Stora Hallen P09 Slutspel A Finale Örebro SK Ungdom 2 4 - 3 Frötuna IBF  
10040308 søn. 10/04 14:40 søn. 10/04 Idrottshuset Stora Hallen P09 Slutspel B Finale TibroIBK 2 - 1 Djurö Vindö IF  
10040109 søn. 10/04 15:30 søn. 10/04 Idrottshuset 1 P08 Slutspel A Finale Lillån IBK 5 - 4 Storvreta IBK 1  
10040209 søn. 10/04 15:30 søn. 10/04 Idrottshuset 2 P08 Slutspel B Finale Storvreta IBK 2 6 - 1 Huddinge IBS  
10041809 søn. 10/04 15:40 søn. 10/04 Norrbyskolan P07 Slutspel A Finale Solfjäderstaden IBK 1 - 3 FBI Tullinge  
10042510 søn. 10/04 16:15 søn. 10/04 Rostahallen 2 P06 Slutspel A Finale Munka Ljungby IBK 3 - 0 Malmö FBC    
10042410 søn. 10/04 16:15 søn. 10/04 Rostahallen 1 P06 Slutspel B Finale Örnsköldsvik IBK 2 - 4 Sirius IBK  
10042706 søn. 10/04 13:30 søn. 10/04 Tegelbruket 1 F10 Slutspel A Finale Skattkärrs ...bandy klubb 5 - 2 Salems IF Vit  
10042707 søn. 10/04 14:30 søn. 10/04 Tegelbruket 1 F10 Slutspel B Finale Skogås Trångsund IBK 2 3 - 0 Lillån IBK  
10042509 søn. 10/04 15:15 søn. 10/04 Rostahallen 2 F09 Slutspel A Finale Ekerö IK Blå 0 - 7 Nynäshamns IBK    
10042409 søn. 10/04 15:15 søn. 10/04 Rostahallen 1 F09 Slutspel B Finale Romfartuna GIF 2 - 0 Kristinehamns IBF  
10041911 søn. 10/04 17:15 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel A Finale Åkersberga IBF 2 - 1 BJÖRKLINGE BK  
10041910 søn. 10/04 16:15 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel B Finale Storvreta IBK F08 5 - 2 Åby Oilers 2  
10040310 søn. 10/04 16:40 søn. 10/04 Idrottshuset Stora Hallen F07 Slutspel A Finale Solfjäderst...IBK F 07/05 0 - 3 Gullänget-K... GK IBS F07  
10041810 søn. 10/04 16:40 søn. 10/04 Norrbyskolan F07 Slutspel B Finale Töjnan IBK 1 - 0 Stenhagens Kamratklubb    
10040108 søn. 10/04 14:40 søn. 10/04 Idrottshuset 1 F06 Slutspel A Finale Salems IF 4 - 0 Fröjereds IF  
10040208 søn. 10/04 14:40 søn. 10/04 Idrottshuset 2 F06 Slutspel B Finale Jäbo ik 3 - 1 Vaxholms IBF  
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
10042309 søn. 10/04 16:00 søn. 10/04 Navet P11 Plj A KFUM Örebro Innebandy Blå Ferdig ÖSK Ungdom    
10041909 søn. 10/04 15:15 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel A Semifinale Åkersberga IBF 2 - 1 IBF Örebro Utveckling  
10042308 søn. 10/04 15:15 søn. 10/04 Navet P11 Plj A Värmdö IF Ferdig KFUM Örebro Innebandy Vit    
10041808 søn. 10/04 14:40 søn. 10/04 Norrbyskolan P07 Slutspel A Bronsekamp KAIS Mora P07 1 - 8 Örebro SK Ungdom  
10042307 søn. 10/04 14:30 søn. 10/04 Navet P11 Plj A Linghems SK Ferdig Hovsta IF    
10041908 søn. 10/04 14:25 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel A Semifinale BJÖRKLINGE BK 3 - 2 KFUM Örebro Innebandy  
10042408 søn. 10/04 14:25 søn. 10/04 Rostahallen 1 P06 Slutspel A Semifinale IS SAGA 0 - 7 Munka Ljungby IBK  
10042508 søn. 10/04 14:25 søn. 10/04 Rostahallen 2 P06 Slutspel A Semifinale Lillån IBK 1 - 2 Malmö FBC    
10040107 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Idrottshuset 1 F07 Slutspel A Semifinale Solfjäderst...IBK F 07/05 2 - 1 Trosa Edanö IBK /08  
10040207 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Idrottshuset 2 F07 Slutspel A Semifinale KARLSTAD IBF F07 0 - 2 Gullänget-K... GK IBS F07  
10040307 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Idrottshuset Stora Hallen P09 Slutspel A Semifinale Frötuna IBF 2 - 1 Solfjäderstaden IBK  
10040407 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Adolfsbergsskolan P10 Slutspel A Semifinale Täby FC 1 4 - 5 Hultsberg IBF vit  
10041807 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Norrbyskolan F07 Slutspel B Semifinale Töjnan IBK 3 - 2 IBF Älvstranden  
10042007 søn. 10/04 13:50 søn. 10/04 Tybblelundshallen P10 Slutspel B Semifinale Hultsberg IBF svart 7 - 1 FBI Tullinge 1  
10042306 søn. 10/04 13:45 søn. 10/04 Navet P11 Plj A Lillån IBK Ferdig WSK Lindesberg    
10041907 søn. 10/04 13:35 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel B Semifinale Åby Oilers 2 5 - 0 Åby Oilers 1  
10042407 søn. 10/04 13:35 søn. 10/04 Rostahallen 1 P06 Slutspel B Semifinale Sirius IBK 4 - 1 Djurö Vindö IF  
10042507 søn. 10/04 13:35 søn. 10/04 Rostahallen 2 P06 Slutspel B Semifinale ÖSK Ungdom 2 4 - 6 Örnsköldsvik IBK    
10040106 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Idrottshuset 1 P08 Slutspel A Semifinale IBK Hallsta 1 - 2 Lillån IBK  
10040206 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Idrottshuset 2 P08 Slutspel A Semifinale Storvreta IBK 1 6 - 4 Täby FC Östra  
10040306 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Idrottshuset Stora Hallen P09 Slutspel A Semifinale Örebro SK Ungdom 2 2 - 1 Lillån IBK 3  
10040406 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Adolfsbergsskolan P10 Slutspel A Semifinale Rönnby IBK Ungdom Orange 4 - 6 Täby FC Västra  
10041806 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Norrbyskolan F07 Slutspel B Semifinale Stenhagens Kamratklubb 3 - 1 Gävle GIK  
10042006 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Tybblelundshallen P10 Slutspel B Semifinale Lillån IBK Vit 6 - 4 Storvreta IBK  
10042305 søn. 10/04 13:00 søn. 10/04 Navet P11 Plj A Lillåns inn...y klubb P12 Ferdig IBK Lidköping    
10041906 søn. 10/04 12:45 søn. 10/04 Änglandaskolan F08 Slutspel B Semifinale Storvreta IBK F08 4 - 1 Sigtuna IF Innebandy  
10042406 søn. 10/04 12:45 søn. 10/04 Rostahallen 1 F09 Slutspel B Semifinale Filipstad-Lesjöfors IBK 0 - 4 Romfartuna GIF  
10042506 søn. 10/04 12:45 søn. 10/04 Rostahallen 2 F09 Slutspel B Semifinale Salems IF Lila 2 - 3 Kristinehamns IBF    
10040105 søn. 10/04 12:10 søn. 10/04 Idrottshuset 1 P08 Slutspel B Semifinale Storvreta IBK 2 4 - 0 GS86  
10040205 søn. 10/04 12:10 søn. 10/04 Idrottshuset 2 P08 Slutspel B Semifinale SK Vide 1 - 2 Huddinge IBS  
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public