Detta är resultaten från Örebrocupen Innebandy 2022. Se de senaste resultaten från Örebrocupen Innebandy 2023 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
BJÖRKLINGE BK F08 (födda 2008)
BK Vingen P10 (födda 2010)
Djurö Vindö IF P09 (födda 2009)
Djurö Vindö IF P06 (födda 2006)
Duvbo IK P10 P10 (födda 2010)
Ekeby IF Vit P10 (födda 2010)
Ekeby IF Svart P10 (födda 2010)
Ekeby IF F12 F11 (Födda 2011)
Ekerö IK Blå F09 (födda 2009)
Enebybergs IF P10 (födda 2010)
Enebybergs IF P09 (födda 2009)
Envikens IF F10 (födda 2010)
Fagerås BK F11 (Födda 2011)
FBI Tullinge P10 (födda 2010)
FBI Tullinge P10 (födda 2010)
FBI Tullinge P07 (födda 2007)
FBI Tullinge F08 (födda 2008)
Filipstad-Lesjöfors IBK F11 (Födda 2011)
Filipstad-Lesjöfors IBK F09 (födda 2009)
Fröjereds IF F06 (födda 2006)
Frötuna IBF P09 (födda 2009)
Ggik 08/09 F08 (födda 2008)
Grums IBK P06 (födda 2006)
GS86 P08 (födda 2008)
Gullänget-Kroksta IBS GK IBS F07 F07 (födda 2007)
Gävle GIK F07 (födda 2007)
Hertzöga BK Gul P08 (födda 2008)
Hofors IBK F07 (födda 2007)
Hofors IBK P10 P10 (födda 2010)
Hovsta IF P11 (födda 2011)
Huddinge IBS P09 (födda 2009)
Huddinge IBS P08 (födda 2008)
Huddinge IBS F09 (födda 2009)
Huddinge IBS F07 (födda 2007)
Hultsberg IBF vit P10 (födda 2010)
Hultsberg IBF svart P10 (födda 2010)
IBF Borlänge F07 (födda 2007)
IBF Gagnef P08 (födda 2008)
IBF Linköping P09 (födda 2009)
IBF Älvstranden F07 (födda 2007)
IBF Örebro Utveckling F08 (födda 2008)
IBK Hallsta P08 (födda 2008)
IBK Lidköping P11 (födda 2011)
IBK LOCKERUD F11/12 Röd F11 (Födda 2011)
IBK LOCKERUD F11/12 Svart F11 (Födda 2011)
IBK Runsten Röd P09 (födda 2009)
IBK Runsten Svart P09 (födda 2009)
IBK Skoghall F07 (födda 2007)
IFK Arboga IBK P10 (födda 2010)
IFK Arboga IBK P09 (födda 2009)
IFK Gnesta F09 (födda 2009)
IK Tomtberga F07 (födda 2007)
IS SAGA P06 (födda 2006)
Jäbo ik F06 (födda 2006)
Jönköpings IK P06 (födda 2006)
KAIS Mora P06 (födda 2006)
KAIS Mora Röd F09 (födda 2009)
KAIS Mora Svart F09 (födda 2009)
KAIS Mora F07 (födda 2007)
KAIS Mora P07 P07 (födda 2007)
Kais Mora Röd F11 (Födda 2011)
Kais Mora Svart F11 (Födda 2011)
Karlstad IBF P09 (födda 2009)
Karlstad IBF P09 (födda 2009)
KARLSTAD IBF F07 F07 (födda 2007)
KFUM Örebro Innebandy Blå P11 (födda 2011)
KFUM Örebro Innebandy Vit P11 (födda 2011)
KFUM Örebro Innebandy F08 (födda 2008)
Kristinehamns IBF F09 (födda 2009)
Lillån IBK P11 (födda 2011)
Lillån IBK Grön P10 (födda 2010)
Lillån IBK Vit P10 (födda 2010)
Lillån IBK P09 (födda 2009)
Lillån IBK P09 (födda 2009)
Lillån IBK P08 (födda 2008)
Lillån IBK P06 (födda 2006)
Lillån IBK F10 (födda 2010)
Lillån IBK Vit F06 (födda 2006)
Lillån IBK Grön F06 (födda 2006)
Lillåns innebandy klubb P12 P11 (födda 2011)
Linghems SK P11 (födda 2011)
Malmö FBC P06 (födda 2006)
Munka Ljungby IBK P06 (födda 2006)
Munka Ljungby IBK F07 (födda 2007)
Nacka ibk P10Vit P10 (födda 2010)
Nacka ibk P08 (födda 2008)
Nordmarkens IBF P08 (födda 2008)
Nykvarns IF P10 (födda 2010)
Nykvarns IF P10 (födda 2010)
Nykvarns IF P08 P08 (födda 2008)
Nykvarns IF P06 (födda 2006)
Nynäshamns IBK F09 (födda 2009)
Offensiv Lidingö IBF F06 (födda 2006)
ONYX Innebandy Oxelösund P10 (födda 2010)
Romfartuna GIF F09 (födda 2009)
Rönnby IBK Ungdom Orange P10 (födda 2010)
Rönnby IBK Ungdom Svart P10 (födda 2010)
Salems IF Vit F10 (födda 2010)
Salems IF Lila F09 (födda 2009)
Salems IF F06 (födda 2006)
Samuelsdals IF F11 (Födda 2011)
Samuelsdals IF F10 (födda 2010)
Sigtuna IF Innebandy F08 (födda 2008)
Sirius IBK P06 (födda 2006)
Skattkärrs innebandy klubb F10 (födda 2010)
Skattkärrs innebandy klubb F09 (födda 2009)
Skogås Trångsund IBK F10 (födda 2010)
Skogås Trångsund IBK F10 (födda 2010)
SK Vide P10 (födda 2010)
SK Vide P08 (födda 2008)
Solfjäderstaden IBK P09 (födda 2009)
Solfjäderstaden IBK P08 (födda 2008)
Solfjäderstaden IBK P07 (födda 2007)
Solfjäderstaden IBK Röd F08 (födda 2008)
Solfjäderstaden IBK Svart F08 (födda 2008)
Solfjäderstaden IBK F 07/05 F07 (födda 2007)
Stenhagens Kamratklubb F07 (födda 2007)
Storvreta IBK P10 (födda 2010)
Storvreta IBK P08 (födda 2008)
Storvreta IBK P08 (födda 2008)
Storvreta IBK F08 F08 (födda 2008)
Storvreta IBK F07 (födda 2007)
TibroIBK P09 (födda 2009)
Tierp IBK P06/07 P06 (födda 2006)
TrosaEdanö IBK F09 (födda 2009)
Trosa Edanö IBK /08 F07 (födda 2007)
Täby FC Västra P10 (födda 2010)
Täby FC P10 (födda 2010)
Täby FC Östra P08 (födda 2008)
Täby FC P08 (födda 2008)
Töjnan IBK F07 (födda 2007)
Vaxholms IBF F06 (födda 2006)
Vendelsö ik P08 (födda 2008)
WSK Lindesberg P11 (födda 2011)
Värmdö IF P11 (födda 2011)
Väsby AIK P06 (födda 2006)
Åby Oilers F08 (födda 2008)
Åby Oilers F08 (födda 2008)
Åkersberga IBF F08 (födda 2008)
Örebro Innebandy Utveckling P06 (födda 2006)
Örebro SK Ungdom P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom P09 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom P07 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom F11 (Födda 2011)
Örebro SK Ungdom F11 (Födda 2011)
Örnsköldsvik IBK P06 (födda 2006)
Ösk ungdom P11 (födda 2011)
Ösk ungdom P10 (födda 2010)
Ösk ungdom P06 (födda 2006)
Ösk ungdom P06 (födda 2006)
Ösk ungdom F10 (födda 2010)