F11 (Födda 2011)

Grupp A



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
08042800 fre 08/04 18:00 fre 08/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Örebro SK Ungdom 2 Filipstad-Lesjöfors IBK    
08042801 fre 08/04 18:45 fre 08/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Fagerås BK Ekeby IF F12    
08042802 fre 08/04 19:30 fre 08/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A IBK LOCKERUD F11/12 Svart Örebro SK Ungdom 1    
08042803 fre 08/04 20:15 fre 08/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Röd IBK LOCKERUD F11/12 Röd    
08042804 fre 08/04 21:00 fre 08/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Svart Samuelsdals IF    
09042800 lör 09/04 09:30 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Ekeby IF F12 IBK LOCKERUD F11/12 Röd    
09042801 lör 09/04 10:20 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A IBK LOCKERUD F11/12 Svart Filipstad-Lesjöfors IBK    
09042802 lör 09/04 11:10 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Fagerås BK Kais Mora Svart    
09042803 lör 09/04 12:00 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Samuelsdals IF Örebro SK Ungdom 2    
09042804 lör 09/04 12:50 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Röd Örebro SK Ungdom 1    
09042805 lör 09/04 14:30 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A IBK LOCKERUD F11/12 Röd Filipstad-Lesjöfors IBK    
09042806 lör 09/04 15:15 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Ekeby IF F12 Samuelsdals IF    
09042807 lör 09/04 16:00 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Örebro SK Ungdom 2 Fagerås BK    
09042808 lör 09/04 16:45 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Svart Örebro SK Ungdom 1    
09042809 lör 09/04 17:30 lör 09/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Röd IBK LOCKERUD F11/12 Svart    
10042800 sön 10/04 09:00 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Fagerås BK IBK LOCKERUD F11/12 Röd    
10042801 sön 10/04 09:45 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Ekeby IF F12 Örebro SK Ungdom 1    
10042802 sön 10/04 10:30 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Filipstad-Lesjöfors IBK Samuelsdals IF    
10042803 sön 10/04 11:15 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Örebro SK Ungdom 2 Kais Mora Röd    
10042804 sön 10/04 12:00 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Svart IBK LOCKERUD F11/12 Svart    
10042805 sön 10/04 12:45 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Fagerås BK Örebro SK Ungdom 1    
10042806 sön 10/04 14:00 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Örebro SK Ungdom 2 IBK LOCKERUD F11/12 Röd    
10042807 sön 10/04 14:45 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Kais Mora Svart Filipstad-Lesjöfors IBK    
10042808 sön 10/04 15:30 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A Ekeby IF F12 Kais Mora Röd    
10042809 sön 10/04 16:15 sön 10/04 Tegelbruket 2 F11 Grp A IBK LOCKERUD F11/12 Svart Samuelsdals IF    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public